CANOĞLU TEKNİK TÜM MARKA, MODEL KOMBİ BAKIM ve TAMİR SERVİSİ
Firmamız olarak uzman kadromuzla tüm marka ve modeller de kombi bakım ve tamiri hizmeti vermekteyiz. Uzman ve profesyonel ekibimizle doğru çözüm için bizimle iletişime geçiniz. +90 505 624 47 03 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
İLETİŞİME GEÇİN!

Emek Kombi Servisi

Emek Kombi Servisi

Kombi Tamir Bakım Servisi Emek

Kombi Bakımı

Kombi bakımı, yılda 1 kez yaptırılması gereken bir işlemdir. Kombi bakımını her yıl yaptırmanız, çıkacak olan olası bir arızanın önüne geçmesini ve enerji tasarrufu yaparak daha az fatura ödemenizi sağlar.Ankara Kombi Servisi , bu alanda uzmanlaşmış ve işinin ehli kadrosu ile müşterilerine kaliteli bir hizmet sunar.
Kombi bakımında ilk olarak, kombinin su sızdırıp sızdırmadığına bakılır. Sonrasında kombinin içinde bulunan elektrik bağlantılarına bakılır ve kombinin içi açılarak tozlanma oluşmuşsa kombinin içi temizlenir. Kombide olan su boşaltılır ve brülör temizliği yapılır.
Kombi bakımını yapmamanız veya aksatmanız durumunda, kombinin ömrü kısalır, kombide arızalar meydana gelir ve faturalarınız daha yüksek miktarlarda gelebilir. Bunun için de yıllık olarak kombi bakımınızı yaptırmanız sizin avantajınıza olacaktır.

Petek Temizleme

Kombinizi yüksek derecelerde çalıştırmanıza ve her kış bütçenizi sarsan doğalgaz faturaları ödemenize rağmen ev ve iş yerinizde dilediğiniz gibi ısınamıyorsanız petek temizliği yaptırmanızın zamanı gelmiştir. Peteklerin sökülmesine gerek kalmadan yapılan temizlik işlemlerinde özel kimyasallar ve yıkama makinelerinden yararlanan firmalar, her yeri kirletmeden peteklerin içindeki tüm çamuru ve kireç artıklarını temizlemektedir. Tüm kış boyunca yüksek faturalar ödemeden rahatça ısınmanızı sağlayan, her ay daha az doğalgaz faturası ödemenizi ve daha konforlu ısınmanızı sağlamaktadır.

07 Şubat 2022
273 kez görüntülendi