CANOĞLU TEKNİK TÜM MARKA, MODEL KOMBİ BAKIM ve TAMİR SERVİSİ
Firmamız olarak uzman kadromuzla tüm marka ve modeller de kombi bakım ve tamiri hizmeti vermekteyiz. Uzman ve profesyonel ekibimizle doğru çözüm için bizimle iletişime geçiniz. +90 505 624 47 03 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
İLETİŞİME GEÇİN!

Kombi Tesisat Temizliği

5 Yılda bir uygulanması gerekmektedir

Kimyasal temizleyiciler ile yapılan kalorifer temizliği hem cihazınızı hem de kalorifer peteklerinizi temizleyerek ekonomik ve uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır.Kimyasalların içeriğinde hiçbir zarar verici asit bulunmamaktadır bu yüzden tüm cihaz ve peteklerinizde güvenle kullanabiliyoruz.
Periyodik olarak her 5 YIL da bir uygulanması gerekmektedir.Çünkü; suyun içerisinde ısıyla birlikte oluşan demir oksit ve diğer aşındırıcı kimyasallar peteklerinizin yüzeyinde katman oluşturarak ısınma verimini düşürmektedir.
Ayrıca temizlik esnasında ilaçlı su kombinizin içerisinde de sirkülasyon yaptırılarak cihazınızın içerisinde oluşan zararlı maddeleri de temizlemektedir.
Her yıl çeşitli nedenlerle arıza yapan veya su akıtmaya başlayan cihazların büyük bölümü suyun içerisinde bulunan aşındırıcı kimyasallardan kaynaklanmaktadır.Her çeşit,yeni yada eski tüm cihazlarınızda bu temizliği yaptırmanızı öneriyoruz.