CANOĞLU TEKNİK TÜM MARKA, MODEL KOMBİ BAKIM ve TAMİR SERVİSİ
Firmamız olarak uzman kadromuzla tüm marka ve modeller de kombi bakım ve tamiri hizmeti vermekteyiz. Uzman ve profesyonel ekibimizle doğru çözüm için bizimle iletişime geçiniz. +90 505 624 47 03 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
İLETİŞİME GEÇİN!

MUHTEMEL KOMBİ ARIZALARI

Muhtemel Kombi Arızaları ve Çözümleri Nelerdir

Kombi kullanıcıları kombi arızalarında genellikle firma araştırması yapmak yerine yakınlarının fikirlerine ihtiyaç duyarlar. Muhtemel Kombi Arızaları ve Çözümleri Nelerdir yazımızda bu sorunlara bir açıklık getirmek istedik. Oldukça yanlış bir davranış olmasının dışında her firmanın uzmanlık alanında her marka yoktur. Bu yüzden muhtemel kombi arızaları ve çözümleri nelerdir konusunda firma araştırmasında titiz davranmanız kombinizin ömrü açısından oldukça önemlidir.

Kombi Patlamalı Yanıyor

Kombi normalden daha farklı bir ateşleme sesine sahipse ya da gecikmeli ateşleme yapıyorsa bir kombi servisi tarafından müdahale edilmek zorundadır. Kombili patlamalı yanıyor ise endişe etmeden firmamız ile iletişime geçmeniz gerekir. Doğalgazdan kaynaklı sorunlar her zaman insanları korkutmaya yetmektedir. Gaz kaçakları, kombinin bozulması can güvenliklerinin tehlikeye girdiğini düşünmelerine neden olur. Patlamalı yanmasının sebebi kombinin normale göre birkaç saniye daha geç yanmasıdır. Geç yanan kombi bu süreçte gazı içerisinde biriktirir. Biriken gazdan kaynaklı kombiniz de patlamalı yanar. Fan motoru arıza olduğu durumda atık gazın tahliye edilmemesi içeriye atık gazın kokusunu vereceği için de kullanıcılar endişeye kapılır.